Змішувач для умивальника, силуміновий, керування одноручкове, керамічний картридж, з кріпильним матеріалом, гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силумін |
| Поворотний вилив | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 9.2 |
| Вага ящ. | 9,200 |
| Тип виробу | Змішувачі для умивальника низькі |
| Вид змішувача | Одноручковый |
| Вид кріплення | Гайка |
| Висота виливу | 9 см |
| Висота змішувача | 18 |
| Гарантія | 1 рік |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина підвода | 450 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | Накладений платіж. Термін доставки до 5 днів |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Од. в упак. | 10 |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Комплектація | З кріпильним матеріалом |
| Країна бренду | Чехія |
| Матеріал вироби | Цинковий сплав |
| Об'єм ящ. | 0.02 |
| Обсяг ящ. | 0,018 |
| Од. в упак. | 10 |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для умивальника |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Розмір картриджа | Ø 40 мм |
| Серія | Z 33 |
| Спосіб монтажу | На умивальник |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип вироби | Змішувачі для умивальника |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Гнучкий підвід |
| Торгова марка | ZERIX |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 608 ₴


