Змішувач для кухні з гнучким силіконовим виливом Ibergrif M22119-2 (IB0063)
- В наявності
- Код: 3783-01
1 697 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні з силіком. зл. з нержавіючої сталі IBERGRIF M22119-2 - функціональний, економічний та тихий аксесуар. Серед аналогів він виділяється наявністю гнучкого силіконового виливу, завдяки якому можна щось помити або набрати воду максимально комфортно. Крім того, можна регулювати його кут нахилу, висоту та бік подачі води. Дана модель оснащена керамічним картриджем діаметром 35 мм. Сам корпус пристрою виготовлений із високоякісної латуні, яка славиться довговічністю та стійкістю до корозії. Додатково він покритий шаром хрому, який надає дзеркальний блиск виробу. Силіконовий кран має чорний колір. Встановлюється змішувач за допомогою кріплення типу "гайка", все необхідне йде у його комплектацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип підводки | Гнучка |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Є вихід під фільтровану воду | Немає |
| Вага ящ. | 21 |
| Тип виробу | Змішувачі для кухні високі з гнучким виливом |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Вихід під фільтровану воду | Немає |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Гнучка шланги в комплекті | Да |
| Гнучке підведення в комплекті | Да |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 510 |
| Довжина гнучких шлангів (см) | 45 |
| Довжина гнучкого підведення (см) | 45 |
| Довжина підвода | 400 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Комплектація | З кріпильним матеріалом |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M22119-2 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.05 |
| Од. в упак. | 10 |
| Особливості | З гнучким силіконовим зливом |
| Покриття | Без покриття |
| Призначення | Для кухні |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 35 мм |
| Спосіб монтажу | На мийку |
| Стиль | Модерн |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Гнучкий |
| Тип вироби | Змішувачі для кухні |
| Тип з'єднання | Шпилька |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Гнучкий |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴


