Душова колона зі змішувачем Ibergrif Roma M17050 (IB0053)
- В наявності
- Код: 3789-01
5 553 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова колона із змішувачем IBERGRIF ROMA M17050 - стильна ергономічна сантехнічна система з одноважільний тип управління. Дана модель має велику комплектацію: шланг 170 см, душова система, що вбудовується, тропічний душ, який підтримуємо 5 режимів, керамічний картриджа 40 мм. Також разом із системою продається все потрібне для зовнішнього кріплення на трубах водопостачання. Латунний корпус системи стійко протистоїть слідам зносу від іржі та високих температур. Зовні він покритий шаром дзеркального хрому, який поєднує практичні та декоративні властивості. За рахунок компактних габаритів виріб впишеться як у простору ванну, так і невеликий санвузол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Покриття | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 29 |
| Тип виробу | Душові колони на 2 режими |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Зовнішній |
| Вилив | Без виліву |
| Вінос штанги | 350 мм |
| Висота штанги | 790/1180 мм |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина шлангу (см) | 170 |
| Довжина шланга (см) | 170 |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 40 |
| Загальна довжина (мм) | 370 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Roma |
| Комплектація | Шланг 150 см, ручна лійка на 5 режимів, стельова лійка, чашки, ексцентрики, гумові прокладки, тримач для лійки |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна висота (см) | 115 |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M17050 |
| Монтаж | Настінний |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Наявність термостату | Немає |
| Об'єм ящ. | 0.24 |
| Од. в упак. | 6 |
| Особливості | Розміри ручної лійки: 23х10 см. Розміри стельової лійки: 20х20 см. Максимальна висота 115 см. Мінімальна 80 см. |
| Призначення | Для душа |
| Підведення | G ½ " |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 40 мм |
| Ручна лійка | Режимна |
| Серія | ROMA |
| Спосіб монтажу | На стіну |
| Стаціонарна лійка | 200 мм |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип вироби | Душові колони |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип підведення | Ексцентрики |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 553 ₴


