Змішувач для біде з поворотним аератором Ibergrif Roma M15050 (IB0045)
- В наявності
- Код: 3755-01
1 306 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для біде IBERGRIF ROMA M15050 – корисний аксесуар, який допомагає підтримувати гігієну після туалету. Нова модель має класичну одноважільний конструкцію з поворотним аератором. Завдяки йому можна зручно регулювати напрямок та кут подачі струменя. Корпус змішувача складається із міцної високоякісної латуні, яка не псується від корозій та інших негативних факторів. Зовнішнє хромоване покриття захищає виріб від пошкоджень та створює додаткову візуальну привабливість. За змішування теплої та холодної води відповідає безшумний керамічний картридж діаметром 25 мм. Кріплення пристрою здійснюється на одному отворі за допомогою гнучких підводок та інших елементів, що входять до комплектації змішувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Жорстка |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 12 |
| Тип виробу | Змішувачі для біде |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Висота виливу (мм) | 56 |
| Висота до виливу (мм) | 40 |
| Висота змішувача (мм) | 120 |
| Висота змішувача (см) | 10-15 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 100 |
| Довжина виливу (см) | 5-10 |
| Довжина підвода | 400 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 40 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Загальна довжина (мм) | 120 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Roma |
| Комплектація | З кріпильним матеріалом |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M15050 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.02 |
| Од. в упак. | 10 |
| Особливості | З поворотним аератором |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для біде |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | 40 мм |
| Серія | ROMA |
| Спосіб монтажу | На біде |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип вироби | Змішувачі для біде |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Жорстка |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴


