Змішувач для умивальника Zerix Z1054-7 (ZX0262)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силумін |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 10.04 |
| Тип виробу | Змішувачі для умивальника низькі |
| Вид змішувача | Дворучковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Гарантія | 12 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина підвода | 450 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Картридж чи кран букса | Кран букса |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, елемент кріплення |
| Кран-букси | G 1/2" кераміка |
| Країна бренду | Чехія |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Цинковий сплав |
| Мoдель | Z1054-7 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.03 |
| Од. в упак. | 10 |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для умивальника |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Серія | Z54-7 |
| Спосіб монтажу | На виріб |
| Тип вироби | Змішувачі для умивальника |
| Тип керування | Двохвентильні |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Гнучке підведення |
| Торгова марка | ZERIX |
| Форма ручки | Хрест |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴


