Змішувач для кухні, силуміновий, керування одноручкове, керамічний картридж, з кріпильним матеріалом, гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силумін |
| Монтаж | Настінний |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Жорстка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Є вихід під фільтровану воду | Немає |
| Вага ящ. | 11 |
| Вага ящ. | 0,000 |
| Тип виробу | Змішувачі для кухні настінні |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид монтажу | Зовнішній |
| Висота змішувача | 150 мм |
| Вихід під фільтровану воду | Немає |
| Гарантія | 1 рік |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 240 |
| Довжина виливу (см) | 21-25 |
| Доставка/Оплата | Накладений платіж. Термін доставки до 5 днів |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Од. в упак. | 10 |
| Загальна довжина (мм) | 270 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Nem |
| Комплектація | Аератор, ексцентрики, чашки, гумові прокладки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Максимальна температура води (° C) | 90 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Цинковий сплав |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав |
| Мoдель | 5 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.04 |
| Обсяг ящ. | 0,000 |
| Од. в упак. | 10 |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для кухні |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | 35 мм |
| Серія | NEM |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип вироби | Змішувачі для кухні |
| Тип з'єднання | Ексцентрики |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Ексцентрики |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип підведення | Жорстка |
| Торгова марка | MIXXUS |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴


