Змішувач для умивальника Ibergrif Supreme M11102 (IB0003)
- В наявності
- Код: 3808-01
2 737 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника високий IBERGRIF SUPREME M11102 - практичний, зручний і якісний аксесуар для ванної кімнати. Ця класична одноважільна модель, виготовлена в сучасному дизайні. Змішувач виготовлений з міцної якісної латуні, покритої хромовим напиленням, тому довгі роки виглядає, як новий. Завдяки йому можна приймати гігієнічні процедури максимально комфортно. Змішувач має вилив довжиною 35 см із вбудованим аератором, який економічніше витрачає воду. Зручність регулювання температури і напору забезпечує картридж 25 мм і євро перемикач потоку. У комплектацію, крім змішувача, входять: шланг 170 см, ручна лійка і утримувач для неї, гумові прокладки і все необхідне для кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип підводки | Гнучка |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 21.17 |
| Тип виробу | Змішувачі для умивальника високі |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Висота виливу (мм) | 250 |
| Висота до виливу (мм) | 250 |
| Висота змішувача (мм) | 310 |
| Висота змішувача (см) | 31-35 |
| Висота до виливу (мм) | 250 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Гнучка шланги в комплекті | Да |
| Гнучке підведення в комплекті | Да |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 140 |
| Довжина виливу (см) | 11-15 |
| Довжина гнучких шлангів (см) | 45 |
| Довжина гнучкого підведення (см) | 45 |
| Довжина підвода | 400 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Загальна довжина (мм) | 180 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Supreme |
| Комплектація | З кріпильним матеріалом |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M11102 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.06 |
| Од. в упак. | 10 |
| Особливості | Високий |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для умивальника |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 35 мм |
| Серія | SUPREME |
| Спосіб монтажу | На умивальник |
| Стиль | Модерн |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип вироби | Змішувачі для умивальника |
| Тип з'єднання | Шпилька |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Гнучка |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 737 ₴


