Змішувач для умивальника Ibergrif Square M11022W (IB0030)
- В наявності
- Код: 3805-01
1 471 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника IBERGRIF SQUARE M11022W - одноручкова неповоротна модель яка кріпиться на один отвір умивальника. Його корпус виготовлений з високоякісної сантехнічної латуні, яка покрита матовим білим покриттям. Змішувач має литий вилив під невеликим кутом, завдяки якому, руки можна вимити з комфортом. Безшумний картридж з кераміки 35 мм змішує холодну і гарячу воду. Корпус вироба стійкий до високих температур і корозії, він підключається до раковини гнучкими підводками, які йдуть в комплекті разом з елементом кріплення, аератором і гумовими прокладками. Змішувач IBERGRIF поєднує стильний дизайн, преміальну якість і демократичну ціну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип підводки | Гнучка |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 74 мм |
| Довжина виливу | 102 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 11 |
| Тип виробу | Змішувачі для умивальника низькі |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Висота виливу (мм) | 65 |
| Висота до виливу (мм) | 65 |
| Висота змішувача | 131 мм |
| Висота змішувача (мм) | 125 |
| Висота змішувача (см) | 10-15 |
| Висота до виливу (мм) | 65 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Гнучка шланги в комплекті | Да |
| Гнучке підведення в комплекті | Да |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 100 |
| Довжина виливу (см) | 5-10 |
| Довжина гнучких шлангів (см) | 45 |
| Довжина гнучкого підведення (см) | 45 |
| Довжина підвода | 400 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Загальна довжина (мм) | 125 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Square |
| Комплектація | З кріпильним матеріалом |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M11022W |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.02 |
| Од. в упак. | 10 |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для умивальника |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 35 мм |
| Серія | SQUARE |
| Спосіб монтажу | На умивальник |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип вироби | Змішувачі для умивальника |
| Тип з'єднання | Шпилька |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Гнучка |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 471 ₴


