Змішувач для біде з поворотним аератором IBERGRIF STAR M15057 (IB0009)
- В наявності
- Код: 3758-01
1 213 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для біде IBERGRIF STAR M15057 - компактна класична модель, оснащена поворотним ректором. Завдяки йому можна комфортно приймати гігієнічні процедури. Змішувач виготовлений з міцної довговічної латуні класу А, саме цей матеріал не псується від корозії, тому довгі роки буде виконувати свої функції. Його поверхня покрита шаром хрому з дзеркальним блиском, який додатково посилює захисні властивості виробу. В якості запірного елемента встановлений керамічний картридж 35 мм. Дана модель встановлюється під один отвір, фіксується кріпильним елементом і підключається до системи водопостачання гнучкими підводками. У комплектацію пристрою входить все необхідне для установки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Жорстка |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 10 |
| Тип виробу | Змішувачі для біде |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Висота виливу (мм) | 57 |
| Висота до виливу (мм) | 40 |
| Висота змішувача (мм) | 100 |
| Висота змішувача (см) | 10-15 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 100 |
| Довжина виливу (см) | 5-10 |
| Довжина підвода | 400 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Загальна довжина (мм) | 130 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Star |
| Комплектація | З кріпильним матеріалом |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M15057 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.03 |
| Од. в упак. | 10 |
| Особливості | З поворотним аератором |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для біде |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 35 мм |
| Серія | STAR |
| Спосіб монтажу | На біде |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип вироби | Змішувачі для біде |
| Тип з'єднання | Шпилька |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Жорстка |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 213 ₴


