Змішувач для ванни Mixxus Premium MEDEA 009 (MI0577)
- В наявності
- Код: 3489-01
2 484 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для ванни, латунний, керування одноручковий, керамічний картридж, у комплекті шланг, лійка, гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Жорстка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 135 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 20.3 |
| Вага ящ. | 20,300 |
| Тип виробу | Змішувачі для ванни з коротким зливом |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид монтажу | Зовнішній |
| Гарантія | 1 рік |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 130 |
| Довжина виливу (см) | 11-15 |
| Довжина шланга | 1500 мм мм |
| Доставка/Оплата | Накладений платіж. Термін доставки до 5 днів |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Од. в упак. | 10 |
| Загальна довжина (мм) | 190 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | MEDEA |
| Комплектація | Шланг 150 см, режимна лійка, чашки, ексцентрики, гумові прокладки, настінний тримач для лійки |
| Країна бренду | Німеччина |
| Лійка | Режимна |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | 9 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Наявність термостату | Немає |
| Об'єм ящ. | 0.06 |
| Обсяг ящ. | 0,062 |
| Од. в упак. | 10 |
| Перемикач душа | Євро |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для ванни |
| Підведення | G ½ " |
| Підключення душа | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | 35 мм |
| Серія | MEDEA |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виливу | Литий |
| Тип вироби | Змішувачі для ванни |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип підведення | Жорстка |
| Торгова марка | MIXXUS PREMIUM |
| Тримач лійки | Настінний |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 484 ₴


