Змішувач для кухні Zerix SAR 181 з червоним силіконовим виливом (ZX2672)
- В наявності
- Код: 3232-01
1 187 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні, силуміновий, керування одноручкове, керамічний картридж, з кріпильним матеріалом, гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силумін |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип підводки | Гнучка |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Є вихід під фільтровану воду | Немає |
| Вага ящ. | 19.5 |
| Вага ящ. | 19,500 |
| Тип виробу | Змішувачі для кухні високі з гнучким виливом |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Гайка |
| Висота виливу | Гнучкий см |
| Висота змішувача | Гнучкий |
| Вихід під фільтровану воду | Немає |
| Гарантія | 1 рік |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу | Гнучкий мм |
| Довжина виливу (мм) | 480 |
| Довжина підвода | 450 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | Накладений платіж. Термін доставки до 5 днів |
| Діаметр фільтра (мм) | 40 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Од. в упак. | 10 |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | SAR |
| Комплектація | Гнучка підводка, аератор, елемент кріплення |
| Країна бренду | Чехія |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Цинковий сплав |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав |
| Мoдель | 181 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.05 |
| Обсяг ящ. | 0,048 |
| Од. в упак. | 10 |
| Особливості | З гнучким силіконовим зливом |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для кухні |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 40 мм |
| Серія | SAR |
| Спосіб монтажу | На мийку |
| Стиль | Модерн |
| Країна бренду | Чехія |
| Тип виливу | Гнучкий |
| Тип вироби | Змішувачі для кухні |
| Тип з'єднання | Гайка |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Гайка |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Гнучкий підвід |
| Торгова марка | ZERIX |
| Форма ручки | Лита з отвором |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴


