Змішувач для умивальника Haiba Focus 004 матовий (вилив 15 см) (HB0116)
- В наявності
- Код: 2954-01
1 118 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника, латунний, керування одноручкове, керамічний картридж, з кріпильним матеріалом, гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haiba |
| Колір | Сатин |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип підводки | Гнучка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 110 мм |
| Довжина виливу | 230 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 11.95 |
| Вага ящ. | 11,950 |
| Тип виробу | Змішувачі для умивальника низькі |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Висота до виливу (мм) | 70 |
| Висота змішувача | 130 мм |
| Висота змішувача (мм) | 110 |
| Висота змішувача (см) | 10-15 |
| Гарантія | 1 рік |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Гнучка шланги в комплекті | Да |
| Гнучке підведення в комплекті | Да |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 150 |
| Довжина виливу (см) | 11-15 |
| Довжина гнучких шлангів (см) | 45 |
| Довжина гнучкого підведення (см) | 45 |
| Довжина підвода | 450 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | Накладений платіж. Термін доставки до 5 днів |
| Діаметр фільтра (мм) | 40 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Од. в упак. | 10 |
| Загальна довжина (мм) | 190 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Focus |
| Комплектація | Аератор Neoperl, гнучка підводка з нержавіючої сталі (450 мм, 1/2"), кріпильна шпилька, гумові прокладки |
| Країна бренду | Китай |
| Максимальна температура води (° C) | 90 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | 004-15 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.03 |
| Обсяг ящ. | 0,025 |
| Од. в упак. | 10 |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для умивальника |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 40 мм |
| Серія | FOCUS |
| Спосіб монтажу | На умивальник |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Китай |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип вироби | Змішувачі для умивальника |
| Тип з'єднання | Шпилька |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Гнучка |
| Торгова марка | HAIBA |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118 ₴


