Змішувач для кухні Grohe Eurosmart Cosmopolitan (30193000)
- В наявності
- Код: 10268-01
6 210 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні Grohe Eurosmart Cosmopolitan (30193000)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grohe |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Є вихід під фільтровану воду | Немає |
| Тип виробу | Змішувачі для кухні низькі |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Висота до виливу (мм) | 144 |
| Висота змішувача | 16-20 см |
| Висота змішувача (мм) | 207 |
| Висота змішувача (см) | 16-20 |
| Вихід під фільтровану воду | Немає |
| Висота до виливу (мм) | 144 |
| Гарантійний період (міс) | 60 |
| Гарантійний термін (міс) | 60 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина (мм) | 255 |
| Довжина виливу | 21-25 см мм |
| Довжина виливу (мм) | 221 |
| Довжина виливу (см) | 21-25 |
| Довжина шланга підключення | 45 см |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Діаметр шланга підключення | 3/8 |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Комплектація | Змішувач, гнучка підводка, кріплення. |
| Країна бренду | Німеччина |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Од. в упак. | 1 |
| Особливості | Обмежувач температури води. |
| Покриття | З покриттям |
| Серія | EUROSMART |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Німеччина |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип вироби | Змішувачі для кухні |
| Тип з'єднання | Гайка |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Гайка |
| Тип монтажа | Врізні |
| Торгова марка | GROHE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴


