Душова колона зі змішувачем IBERGRIF STAR M17057 (IB0013)
- В наявності
- Код: 3790-01
6 045 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова колона із змішувачем IBERGRIF STAR M17057 - чудовий варіант для тих, хто любить комфортно приймати гігієнічні процедури. Цей аксесуар гармонійно впишеться як у простору кімнату, так і в обмежений санвузол. Головним регулятором напору та температури струменя є одноважільний змішувач з картриджем 35 мм. Дана модель має повну комплектацію, до неї входять тропічний душ, 5-режимна ручна лійка, тримач для неї, душовий шланг довжиною 170 см та необхідні кріпильні матеріали. За рахунок зручного утримувача можна регулювати кут нахилу лійки. Корпус колони виготовлений із міцної якісної латуні, який має хромоване покриття та відполірований до блиску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 20 |
| Тип виробу | Душові колони на 2 режими |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Зовнішній |
| Вилив | Без виліву |
| Вінос штанги | 350 мм |
| Висота штанги | 790/1180 мм |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина шлангу (см) | 170 |
| Довжина шланга (см) | 170 |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Загальна довжина (мм) | 370 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Star |
| Комплектація | Шланг 150 см, ручна лійка на 5 режимів, стельова лійка, чашки, ексцентрики, гумові прокладки, тримач для лійки |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна висота (см) | 115 |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M17057 |
| Монтаж | Настінний |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Наявність термостату | Немає |
| Об'єм ящ. | 0.24 |
| Од. в упак. | 6 |
| Особливості | Розміри ручної лійки: 23х10 см. Розміри стельової лійки: 25х25 см. Максимальна висота 115 см. Мінімальна 80 см. |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для душа |
| Підведення | G ½ " |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 35 мм |
| Ручна лійка | Режимна |
| Серія | STAR |
| Спосіб монтажу | На стіну |
| Стаціонарна лійка | 250 мм |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип вироби | Душові колони |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип підведення | Ексцентрики |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 045 ₴


