Душова колона зі змішувачем Ibergrif River M17021 (IB0019)
- В наявності
- Код: 3788-01
5 396 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова колона із змішувачем IBERGRIF RIVER M17021 – багатофункціональна сантехнічна система. Вона складається із змішувача з картриджем 35 мм, тропічного душу діаметром 20 см та режимною лійкою зі шлангом 170 см. У її комплектацію також входить все необхідне для кріплення: гумові прокладки, декоративні чашки, кріплення. Корпус душової колони складається з міцної довговічної латуні, покритої хромовим захисним шаром, що оберігає метал від корозії та створює декоративний ефект за рахунок дзеркального блиску. Сама модель має стильний ергономічний дизайн та девіатор євро-типу, який перемикає подачу води між лійками та душем. Її висоту та кут нахилу можна регулювати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ящ. | 29 |
| Тип виробу | Душові колони на 2 режими |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Зовнішній |
| Вилив | Без виліву |
| Вінос штанги | 350 мм |
| Висота штанги | 780/1170 мм |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина шлангу (см) | 170 |
| Довжина шланга (см) | 170 |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Загальна довжина (мм) | 370 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | River |
| Комплектація | Шланг, душ з подвійною фіксацією, ручна лійка на 5 режимів, тропічний душ D25см, ексцентрики, чашки, гумові прокладки |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна висота (см) | 140 |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Матеріал | Латунь |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M17021 |
| Монтаж | Настінний |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Наявність термостату | Немає |
| Об'єм ящ. | 0.24 |
| Од. в упак. | 6 |
| Особливості | Розміри ручної лійки: 23х10 см. Розміри стельової лійки: 20х20 см. Максимальна висота 140 см. Мінімальна 80 см. |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для душа |
| Підведення | G ½ " |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 35 мм |
| Ручна лійка | Режимна |
| Серія | RIVER |
| Спосіб монтажу | На стіну |
| Стаціонарна лійка | 200 мм |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип вироби | Душові колони |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип підведення | Ексцентрики |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 396 ₴


