Змішувач для кухні з силіконовим виливом Ibergrif M22112-1 (IB0067)
- В наявності
- Код: 3773-01
1 463 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для кухні із силіконовим виливом IBERGRIF M22112-1 був розроблений спеціально для кухонної експлуатації. Ця модель має особливу гнучку конструкцію, її важіль допомагає контролювати рівень напору та температуру струменя. Він виготовлений з латуні, яка має високу міцність, зносостійкість і довговічність. Зверху виріб покритий хромом, тому він не іржавіє і не псується від високих температур. Гнучкий силіконовий вилив зручний у користуванні, його кут нахилу та висоту можна регулювати простими рухами. Його довжина складає 21 см. Змішувач монтується на 1 отвір на гайку. Як запірний елемент застосовується керамічний картридж діаметром 35 мм. Ця модель підключається до трубопроводу гнучкими підводками, що входять до комплектації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Так |
| Тип приєднання | Шпилька |
| Тип підводки | Гнучка |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Є вихід під фільтровану воду | Немає |
| Вага ящ. | 18 |
| Тип виробу | Змішувачі для кухні високі з гнучким виливом |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Вихід під фільтровану воду | Немає |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Гнучка підводка в комплекті | Так |
| Гнучка шланги в комплекті | Да |
| Гнучке підведення в комплекті | Да |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 500 |
| Довжина гнучких шлангів (см) | 45 |
| Довжина гнучкого підведення (см) | 45 |
| Довжина підвода | 400 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Комплектація | З кріпильним матеріалом |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M22112-1 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.05 |
| Од. в упак. | 10 |
| Особливості | З силіконовим виливом |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для кухні |
| Підведення | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 35 мм |
| Спосіб монтажу | На мийку |
| Стиль | Модерн |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Поворотний |
| Тип вироби | Змішувачі для кухні |
| Тип з'єднання | Шпилька |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Гнучка |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 463 ₴


