Змішувач для біде з поворотним аератором Ibergrif Square M15022 (IB0023)
- В наявності
- Код: 3756-01
1 291 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для біде IBERGRIF SQUARE M15022 – компактний, проте корисний аксесуар, який допоможе регулярно підтримувати інтимну гігієну. Дана класична модель оснащена поворотним аератором, який допомагає плавно регулювати напрямок та кут подачі струменя. Корпус змішувача виготовлений із міцної довговічної латуні, яка не псується від іржі та високих температур. Його поверхня хромована та відполірована до блиску, має стильний сталевий відтінок. Запірний елемент - картридж із кераміки діаметром 35 мм, він безшумно змішує теплу та холодну воду. Змішувач кріпиться на одному отворі, все необхідне для встановлення входить до комплектації пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Жорстка |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 10 |
| Тип виробу | Змішувачі для біде |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид кріплення | Шпилька |
| Висота виливу (мм) | 42 |
| Висота до виливу (мм) | 30 |
| Висота змішувача | 105 |
| Висота змішувача (мм) | 100 |
| Висота змішувача (см) | 10-15 |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина виливу (мм) | 100 |
| Довжина виливу (см) | 5-10 |
| Довжина підвода | 400 мм |
| Довжина шланга підключення | 50 см |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 35 |
| Діаметр шланга підключення | 1/2 |
| Загальна довжина (мм) | 130 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Square |
| Комплектація | З кріпильним матеріалом |
| Країна бренду | Іспанія |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 75 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M15022 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Об'єм ящ. | 0.03 |
| Од. в упак. | 10 |
| Особливості | З поворотним аератором |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для біде |
| Підведення | G ½ " |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 35 мм |
| Серія | SQUARE |
| Спосіб монтажу | На біде |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип вироби | Змішувачі для біде |
| Тип з'єднання | Шпилька |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип монтажа | Врізні |
| Тип підведення | Жорстка |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴


