Одноручковий змішувач для ванни з коротким виливом IBERGRIF ARIAL M13026 привертає увагу компактними формами. Він оснащений литим латунним корпусом, поворотним душовим перемикачем і якісними керамічними картриджем, який забезпечує безшумну подачу води. Завдяки нахилу аератора вода подається далі на 10-15 см. Сам аератор пом'якшує воду і економить її витрати, кріпиться він на трубах водопостачання. Одноважільне управління допомагає швидко і точно регулювати напір і температуру струменю. Хромоване покриття оберігає змішувач від корозії. Дана модель має оптимальне співвідношення ціни і якості. У комплектацію змішувача входять: ручна лійка і утримувач для неї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBERGRIF |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Поворотний вилив | Ні |
| Тип підводки | Жорстка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 115 мм |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX різниця тиску гарячої та холодної води (бар) | 1,50 |
| Вага ящ. | 20 |
| Тип виробу | Змішувачі для ванни з коротким зливом |
| Вид змішувача | Одноручковий |
| Вид монтажу | Зовнішній |
| Гарантія на деталі змішувача (міс) | 12 |
| Гарантія на корпус змішувача (міс) | 60 |
| Група товару | Змішувачі |
| Довжина (мм) | 160 |
| Довжина виливу (мм) | 110 |
| Довжина виливу (см) | 11-15 |
| Довжина шланга | 1500 мм мм |
| Доставка/Оплата | При замовленні від 300 грн. БЕЗКОШТОВНА доставка сантехніки IBERGRIF. |
| Діаметр фільтра (мм) | 25 |
| Загальна довжина (мм) | 180 |
| Запірний елемент | Картридж |
| Картридж | Керамічний |
| Картридж чи кран букса | Картридж |
| Колекція | Arial |
| Комплектація | Лійка, шланг, тримач лійки |
| Країна бренду | Іспанія |
| Лійка | Режимна |
| Максимальна температура води (° C) | 75 |
| Максимальна температура води (°C) | 90 |
| Максимальний тиск (бар) | 10,00 |
| Матеріал вироби | Латунь |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Мoдель | M13026 |
| Мінімальна температура води (° C) | 5 |
| Мінімальна температура води (°C) | 5 |
| Мінімальний тиск (бар) | 0,50 |
| Наявність термостату | Немає |
| Об'єм ящ. | 0.08 |
| Од. в упак. | 10 |
| Перемикач душа | Євро |
| Покриття | З покриттям |
| Призначення | Для ванни |
| Підведення | G ½ " |
| Підключення душа | G ½ " |
| Регулятор струменя | Аератор |
| Робочий тиск (бар) | 1-5 |
| Розмір картриджа | Ø 25 мм |
| Серія | ARIAL |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Стиль | Класичний |
| Країна бренду | Іспанія |
| Тип виливу | Литий |
| Тип вироби | Змішувачі для ванни |
| Тип керування | Одноважільні |
| Тип керування (Вид управління змішувача) | Одноважільні |
| Тип монтажа | Настінні |
| Тип підведення | Жорстка |
| Торгова марка | IBERGRIF |
| Тримач лійки | Настінний |
| Форма ручки | Суцільнолита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 824 ₴


